Podsumowanie patronatu nad konferencją delegowania pracowników do UE

24 października uczestniczyliśmy, w roli partnera, w X edycji Konferencji SAO: ”KONFERENCJA DELEGOWANIA PRACOWNIKÓW DO UE - Delegowanie zgodne z prawem, odpowiedzialne i rzetelne".

Podsumowanie patronatu nad konferencją delegowania pracowników do UE

24 października uczestniczyliśmy, w roli partnera, w X edycji Konferencji SAO: ”KONFERENCJA DELEGOWANIA PRACOWNIKÓW DO UE - Delegowanie zgodne z prawem, odpowiedzialne i rzetelne".

31.10.2023

Atom ERP od wielu lat zapewnia specjalistyczne narzędzia programistyczne dla wielu branż. Jednym z istotnych kierunków naszego zaangażowania od dawna jest branża agencji pracy i agencji opieki. Choć specyfika pracy obu typów agencji w wielu miejscach znacznie się różni, podstawą działalności jest zawsze pozyskiwanie pracowników i ich delegowanie do realizacji określonych prac. Z tego względu, tematyka konferencji, organizowanej już po raz dziesiąty przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia a dokładniej Sekcję Agencji Opieki, jest nam bardzo bliska.

"Delegowanie pracowników do Unii Europejskiej, zgodne z prawem, odpowiedzialne i rzetelne" to nie tylko tytuł konferencji, to codzienność naszych klientów. To jedna z częściej wykorzystywanych funkcji systemu Atom ERP w firmach tej branży.

W tym roku zdecydowaliśmy się objąć konferencję naszym patronatem, by nie tylko podnieść swoje kwalifikacje podczas prelekcji, ale także wyjść do naszych klientów, wsłuchać się w ich potrzeby i problemy. Liczymy, ze pomoże nam to uczynić system Atom ERP jeszcze bliższym ich oczekiwań. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść swój wkład w tą konferencję.

Spotkaliśmy wielu naszych przyjaciół, poznaliśmy nowych, odbyliśmy wiele ciekawych rozmów. Poznaliśmy czołowych ekspertów prawa oraz przedstawicieli instytucji państwowych i europejskich, którzy w czasie wystąpień dzielili się najnowszą wiedzą i najlepszymi praktykami, a w kuluarach także doświadczeniem i przydatnymi radami.

Dla firm z branży opieki przygotowaliśmy z tej okazji dodatkowo ciekawe promocje. Na naszym stoisku można było otrzymać voucher podarunkowy, który upoważniał do bezpłatnego otrzymania pakietu wdrożeniowego w wersji MINI. Taki pakiet, ma cennikową wartość 900 PLN netto. Pozwala dopasować system do indywidualnych potrzeb zamawiającego - np. w zakresie szablonów dokumentów czy wiadomości, zaimportowania danych z innych programów czy przeszkolenie personelu z efektywnego wykorzystania wszystkich narzędzi. Każdy z uczestników otrzymał także możliwość bezpłatnego miesięcznego przetestowania systemu Atom ERP - beż żadnych zobowiązań.

Blog

Najnowsze wpisy z naszego bloga, aktualności i nowości w systemie:Zastosowania