Referencje i opinie

Nasi klienci - o nas

Opinie naszych klientów są dla nas ważne - to dla nich od lat tworzymy i rozwijamy nasz system. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy tu Twoją, pozytywną, opinię o Atom ERP.

Nasi menedżerowie cenią Atom ERP za jego wszechstronność. System pozwala na łatwe zarządzanie wszystkimi procesami spedycyjnymi z jednego miejsca.

Sandra Hanisz, branch manager
Atom ERP jest naszym kluczowym narzędziem, niezawodnie wspierając nas w codziennej pracy i w każdym realizowanym projekcie. System jest stale aktualizowany i dopasowuje się do naszych sugestii.
Tomasz Gwóźdź, Prezes Zarządu
Nasza firma zdecydowała się w 2020 roku na wdrożenie systemu Atom ERP i do dnia dzisiejszego uważamy ten system za praktycznie idealny.

Filip Jóskowiak, CEO
Dzięki aplikacji Atom zwiększyła się produktywność naszego zespołu. Ten sam zespół obsługuje teraz wiele więcej projektów i to mniejszym nakładem sił i środków.
Grzegorz Engler, właściciel
Atom ERP jest jak wielofunkcyjny pilot do zarządzania naszą agencją. Jedno narzędzie, które kontroluje i usprawnia wszystkie działania i procesy.

Roman Wollny, właściciel
W końcu mamy wszystko pod ręką, w jednym systemie są wszystkie dokumenty, a ich tworzenie zajmuje ułamek tego, co wcześniej. Oszczędzamy mnóstwo czasu.

Mirek Warocki, właściciel
Każdy dzień z Atom ERP to krok w stronę bardziej zorganizowanej i rentownej pracy w naszej firmie.


Sandra Hanisz, członek zarządu
Atom ERP okazał się bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu i planowaniu pracy. Cały zespół nie wyobraża sobie już powrotu do dawnych narzędzi.

Tomasz Lach, właściciel
Atom ERP jest trochę jak szwajcarski scyzoryk w zarządzaniu rekrutacją, kompaktowy, ale pełen niezbędnych funkcji, które ułatwiają realizację każdego etapu procesu.
Karolina Figuła, projekt manager
Współpracę z firmą AtomERP.pl oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu, od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych.
Łukasz Schabowski, właściciel
System Atom ERP umożliwia optymalizację kosztów spedycji, zapewniając pełną kontrolę nad każdym zleceniem. Każdy szczegół naszego działania jest dokładnie monitorowany i optymalizowany.
Mateusz Borysiewicz, członek zarządu
Z Atom ERP korzystamy od 4 lat i z pewnością będziemy korzystać przez kolejne lata. System jest stale aktualizowany i dopasowuje się do zmian na rynku oraz naszych sugestii.
Marek Święs, właściciel