Blog

Jesteś w: Atom ERP | Blog

Jakie zmiany czekają branżę TSL w 2024 roku

28.02.2024

Rok 2024 przynosi ze sobą wiele zmian w świecie transportu ciężarowego, które nie tylko zmieniają reguły gry, ale także kształtuje przyszłość branży. W dniu 21 sierpnia tego roku wejdzie w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1056 z lipca 2020 roku, dotyczące elektronicznych informacji o transporcie towarowym, znanego jako Electronic Freight Transport Information (eFTI). Zmienią się także wymogi unijne dotyczące aut ciężarowych.

Atom ERP partnerem Kongresu Pracy i Rekrutacji

27.02.2024

Z zaszczytem ogłaszamy, że Atom ERP został partnerem wydarzenia, które co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów – Kongresu Pracy i Rekrutacji.

Jak odpowiadać na reklamację klienta

23.02.2024

Nabywca, w przypadku gdy zakupiony towar posiada wady, ma prawo do zgłoszenia reklamacji w celu wymiany lub naprawy wadliwego produktu. Ponadto może oczekiwać zwrotu pełnej lub części zapłaconej kwoty. Z tego powodu warto posiadać wiedzę na temat procedur reagowania na reklamacje oraz terminów informowania konsumenta o stanowisku sprzedawcy.

SOP, czyli system oceniania pracowników

12.02.2024

Ocena pracowników stanowi nieodłączny element skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi w każdej organizacji. Ocena ta to proces długotrwałego analizowania zachowań pracownika i aspektów jego postawy wobec wyznaczonych zadań, firmy, przełożonych i kolegów.

​Czy można złożyć reklamację usługi transportowej?

01.02.2024

Reklamacje dotyczą sytuacji, gdy klient nie jest zadowolony z konkretnego produktu lub usługi. Klient może złożyć reklamację w przypadku kiedy przewoźnik nie dotrzymał warunków umowy przewozu lub zrobił to w sposób nieprawidłowy.

Co nowego w wersji 2.7

25.01.2024

Wersja 2.7 przynosi liczne zmiany w zakresie wydajności pracy - poprawiliśmy szybkość wyświetlania, ale także zoptymalizowaliśmy pracę z zadaniami, projektami zadaniowymi czy fakturami. Dodaliśmy także kilka nowych funkcjonalności, jak rejestracja czasu pracy w zadaniach czy raportowanie rentowności projektów z uwzględnieniem dowolnego własnego kryterium.

​Tachografy: wszystko, co powinieneś wiedzieć o odczytywaniu danych, przepisach i korzyściach

24.01.2024

W świecie transportu drogowego tachografy odgrywają kluczową rolę jako nieodłączne narzędzia monitorujące i kontrolujące przebieg podróży pojazdów. Stanowią nie tylko istotny element regulacji bezpieczeństwa ruchu drogowego, ale także narzędzie niezbędne do skrupulatnego rejestrowania aktywności kierowców i pojazdów.

Jak systemy CRM pomagają w zarządzaniu relacjami z klientami

16.01.2024

Zarządzanie relacjami z klientami (z ang. CRM- customer relationship management) to kluczowy element sukcesu w dzisiejszym biznesie. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na inwestycję w zaawansowane systemy CRM, które nie tylko ułatwiają gromadzenie danych, ale także odmieniają sposób, w jaki przedsiębiorstwa nawiązują i utrzymują relacje z klientami.

Exit interview - przeciwieństwo onboardingu

09.01.2024

Exit interview to proces, w ramach którego pracownik, opuszczając firmę, udziela informacji zwrotnej dotyczącej swojego doświadczenia w organizacji. Jest to swoiste przeciwieństwo onboardingu, gdzie nowo zatrudniony pracownik poznaje kulturę i zasady firmy.

Blog

Najnowsze wpisy z naszego bloga, aktualności i nowości w systemie:Zastosowania