Blog

Jesteś w: Atom ERP | Blog

Atom ERP - Partner Karty Młodego Przedsiębiorcy!

14.06.2024

Z ogromną radością ogłaszamy, że firma Atom ERP dołączyła do grona Partnerów Karty Młodego Przedsiębiorcy w trzech miastach: Zabrzu, Rybniku i Dąbrowie Górniczej! Przystępując do tej inicjatywy, zdecydowaliśmy się wesprzeć młodych przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu i rozwoju działalności gospodarczej.

Czym jest Workflow i czy warto go wdrożyć w swojej firmie?

13.06.2024

Aby zbudować i utrzymać przewagę konkurencyjną, przedsiębiorstwa muszą stale wprowadzać nowe produkty i rozwijać istniejące, jednocześnie optymalizując koszty. W realizacji tych zadań pomagają narzędzia informatyczne, takie jak systemy workflow, które automatyzują procesy biznesowe. W obecnym dynamicznym środowisku biznesowym automatyzacja i efektywność procesów są kluczowe dla sukcesu firmy. Systemy workflow mogą znacznie poprawić te obszary. Ważne jest, aby zrozumieć, czym jest workflow i jakie korzyści płyną z jego wdrożenia.

Systemy WMS w zarządzaniu magazynem

04.06.2024

System zarządzania magazynem, znany jako WMS (ang. Warehouse Management System), jest dedykowanym oprogramowaniem mającym na celu kontrolę operacji związanych z magazynowaniem. Jego główną funkcją jest optymalizacja i usprawnienie procesów związanych z przechowywaniem, zarządzaniem i przemieszczaniem towarów. W zależności od rodzaju wykonywanych zadań WMS obsługuje je poprzez interfejs użytkownika, który może być dostępny na urządzeniach przenośnych, takich jak skanery lub tablety, oraz na komputerze biurowym.

Czy warto zainwestować w program do zarządzania projektem?

28.05.2024

Na rynku istnieje wiele aplikacji służących do monitorowania postępu projektu, jednak warto zastanowić się, czy dedykowane programy takie jak Atom ERP nie przynoszą większych korzyści niż darmowe rozwiązania. Niektóre darmowe aplikacje mogą oferować ograniczony zakres funkcji, co może prowadzić do problemów z dopasowaniem ich do potrzeb firmy. W przypadku dedykowanego programu ten problem jest eliminowany.

Świętuj razem z nami Dzień Spedytora!

23.05.2024

System Atom ERP otwiera drzwi do rewolucji w zarządzaniu logistyką. Dołącz do naszej wyjątkowej promocji dedykowanej dla profesjonalistów z dziedziny transportu i spedycji.

Jaki wybrać system dla pośrednictwa pracy?

16.05.2024

Firmy specjalizujące się w rekrutacji pracowników potrzebują systemu, który nie tylko umożliwi sprawną obsługę zgłoszeń kandydatów, ale również poprawi efektywność komunikacji i wsparcie budowania marki pracodawcy. Na rynku istnieje wiele dostępnych rozwiązań dla tej branży, co może sprawić trudność w dokonaniu właściwego wyboru.

Świętuj razem z nami Dzień Opiekunki Osób Starszych!

15.05.2024

System Atom ERP otwiera nowe możliwości w branży agencji opieki. Przyłącz się do naszej unikalnej oferty, stworzonej specjalnie dla profesjonalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy problemy branży i posiadamy rozwiązania skrojone na miarę.

Co nowego w wersji 2.9

09.05.2024

Wersja 2.9 przynosi dalszy rozwój nowego moduły pracy grupowej. Moduł ten początkowo zwiększy możliwości systemu w zakresie rejestrowania czasu pracy użytkowników. Oprócz nowych funkcji wersja dodaje kilka drobnych usprawnień czy poprawek błędów zauważonych w ostatnim czasie.

Automatyczny obieg dokumentów w firmie

07.05.2024

Sytuacje takie, jak zatrzymanie pilnego dokumentu z powodu nieobecności prezesa lub zagubienie ważnej umowy, którą później odnaleziono w niewłaściwej teczce, są dość powszechne w firmach, które w dalszym ciągu polegają na obiegu dokumentów w formie papierowej. Jednak istnieje proste i wygodne rozwiązanie tego problemu, a mianowicie automatyczny obieg dokumentów w formie elektronicznej.

Blog

Najnowsze wpisy z naszego bloga, aktualności i nowości w systemie:Zastosowania