Atom ERP partnerem Konferencji o Delegowaniu Pracowników do UE

Atom ERP partnerem Konferencji o Delegowaniu Pracowników do UE

Atom ERP został partnerem wydarzenia, które co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów – Konferencji o Delegowaniu Pracowników do Unii Europejskiej.

Atom ERP partnerem Konferencji o Delegowaniu Pracowników do UE

Atom ERP partnerem Konferencji o Delegowaniu Pracowników do UE

Atom ERP został partnerem wydarzenia, które co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów – Konferencji o Delegowaniu Pracowników do Unii Europejskiej.

09.10.2023

Z zaszczytem ogłaszamy, że Atom ERP został partnerem wydarzenia, które co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów – Konferencji o Delegowaniu Pracowników do Unii Europejskiej. Organizowane przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia wydarzenie odbędzie się w Four Points by Sheraton w Warszawie, 24 października 2023 roku.

Konferencja to wyjątkowa okazja do zgłębienia obszaru delegowania pracowników na terenie Unii Europejskiej. z dumą wspierają tę inicjatywę, mając na uwadze jej doniosłość dla polskich przedsiębiorstw. Nasze partnerstwo jest wyrazem naszego zaangażowania w rozwój branży oraz troski o przyszłość Państwa firm.

Wspólnie z czołowymi ekspertami w dziedzinie delegowania pracowników, będziecie mieli Państwo możliwość zgłębienia zagadnień związanych z przyszłością firmy w kontekście międzynarodowej współpracy. Konferencja dostarczy Państwu nie tylko wiedzy i inspiracji, lecz również praktycznych rozwiązań, które przyczynią się do dalszego rozwoju Waszych organizacji.

Dzięki wartościowym panelom dyskusyjnym oraz omówieniu najnowszych przepisów prawa, uczestnictwo w Konferencji o Delegowaniu Pracowników do UE stanie się nieocenioną inwestycją w rozwój Państwa firmy. Będziecie Państwo mogli nawiązać relacje z kluczowymi graczami branży, zdobyć nową wiedzę oraz zrozumienie zmieniających się wymogów i oczekiwań w dziedzinie delegowania pracowników.

Serdecznie zachęcamy Państwa do rejestracji na wydarzenie już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Dla naszego partnerów przygotowaliśmy specjalne korzyści, które umożliwią Państwu pełne wykorzystanie Konferencji o Delegowaniu Pracowników do UE.

Rejestracja dostępna jest pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/864585-40/


Program Konferencji został jak zawsze tak opracowany, aby zaoferować Państwu pakiet wiedzy - tj. zróżnicowane i merytoryczne treści. W agendzie:

  • Europejskie pomysły na opiekę: Strategia dla opieki – kto zyska, a kto straci? - Dana Carmen Bachman
  • Przyszłość firm delegujących pracowników za granicę – prace nad rozwiązaniami dla opieki domowej w Niemczech - Frederic Seebohm, VHBP Bundesverband für häusliche Betreuung und Pflege e.V.
  • Mobilność pracowników i możliwe zmiany prawne - Margareta Przybyła, Ekspertka i doradczyni w zakresie relacji z instytucjami UE, SAZ
  • Dyrektywa o pracownikach platform internetowych - Agnieszka Wołoszyn, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
  • Delegowanie cudzoziemców za granicę – jakie kierunki są możliwe – Joanna Torbé – Jacko, Kancelaria Joanna Torbé i Partnerzy
  • Nielegalne praktyki na celowniku PIP - Dariusz Górski – Departament Legalności Zatrudnienia GIP
  • Zasady transgranicznego ubezpieczenia dla pracowników i jednoosobowych działalności gospodarczych - Krzysztof Delert-Urban, Departament Rent Zagranicznych, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Nowy Poradnik dot.ubezpieczenia pracowników delegowanych – dla początkujących i zaawansowanych - Przedstawiciele grupy roboczej: SAO/SAZ, ZUS, GIP MRiPS, IOM
  • Działalność ELA w obszarze delegowania pracowników - Magdalena Klimczak-Nowacka National Liaison Officer - Poland ELA

Blog

Najnowsze wpisy z naszego bloga, aktualności i nowości w systemie:Zastosowania